از سال 1856 با ظهور پیچ و مهره ها در صنایع مختلف به خصوص صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی کمک بزرگی به این صنعت شدتا جایی که  نیاز این دو صنعت مهم و  تاثیر گذار به یکدیگر همچون بسیار با همیت میباشد .

پس از گذشت چندین سال پیچ هایی مخصوص این صنعت با کاربری های مختلف ایجاد شدند  اعم از پیچ شش گوش ، استاد بولت و یو بولت می باشد .  در این بین سهم پیچ های استاد بولت به دلیل متریال مصرفی و ویژگی های آن که باعث افزایش میزان کشش آنها و مقاومت حرارتی بالا میشود از بقیه پر کاربرد تر باشد

شما میتوانید برای دریافت راهنمایی در هنگام خرید و یا دریافت به روزترین قیمت میتوانید با ما در تماس باشید.

فروشگاه پیچ و مهره پولادان سازه

لوگو سایت

پیچ های استاد بولت برای صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی

استاندارد استاد بولت

برای تولید و به کارگیری استاد بولت نیز مانند دیگر اتصالات استانداردی وجود دارد .استاندارد استاد بولت ASTM A193 می باشد که بنا به  نسبت شرایط محیط اعم از دما ، رطوبت ، میزان فشار وارده بر اتصالات و قطعات و …. در گریدهای مختلفی تولید میشود .

استاد بولت در صنعت

گرید پیچ استاد بولت

استاد بولت در گریدهای مختلفی وجود دارد نظیر L7M – L7 – B16 – B8M – B8 – B7M – B7  و …  تولید و مورد استفاده قرار میگیرد .

پوشش های استاد بولت

برای محافظت پیچ از موارد مختلفی مااند خوردگی های مختلف ، میزان دما و حرارت ، سرما و گرما ،  از پوشش های مختلفی برای استاد بولت استفاده می شود چند نمونه از پرکاربردترین این پوششها ، آبکاری گالوانیزه گرم ،  کادمیوم کرومات ، داکرومات  و یاPTFE   می باشد .

پیچ استاد بولت

پیچ ها شش گوش

انواع دیگری از پیچ های مورد استفاده در صنعت نفت ، گار و پتروشیمی استفاده میشود پیچ مهره شش گوش میباشد که اینو نوع پیچ ها علاوه بر صنعت پتوشیمی در صنایع ساختمان سازی و خودرو سازی کاربرد زیادی دارند .

پیچ شش کوش

استاندارد پیچ شش گوش

این نوع پیج و مهره های تولید شده با استاندارد A194  می باشند که این مهره نیز با  توجه به شرایط محیطی و …. در گرید های مختلفی تولید و عرضه میشود.

گرید های پیچ های مهره شش گوش

پیچ و مهره شش گوش در دو گرید  H2  و HM2 تولید و مورد استفاده قرار میگیرد که  بنا بر هدف استفاده میتوانید آن را انتخاب کنید . 

انواع پیچ شش گوش